Рашисти накопичили на кордоні з Україною більше техніки, ніж на початку вторгнення.

Ворог нині відводить війська на перегрупування

Росія продовжує нагромаджувати війська під кордоном. Про це заявив представник міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Михайло Макарук в ефірі «24 канали».

«Про її стан і боєздатність важко щось сказати. Але кількість техніки величезна – більша, ніж було на 24 лютого», – сказав Макарук.

Росія вже визнала нестачу льотного складу та літаків, додав він.

«28 березня турецька розвідка повідомила, що чотири літаки Су-30, які перебували у підпорядкуванні Вірменії, разом з екіпажем було передано російській стороні. Якщо інформація є правдивою, це може говорити про те, що Вірменія вступила у війну проти України. Аналогічна ситуація і у Білорусі», – пояснив експерт.

Ворог нині відводить війська на перегрупування: “Це роблять, якщо було втрачено близько 70% складу, техніки або дивізії”.

Перед початком вторгнення Росія зосередила біля українських кордонів, зокрема біля Білорусі, близько 200 тис. військ. За розвіданими, протягом повномасштабної війни РФ запровадила 100% бойового складу.

Через великі втрати та провал у захопленні Києва росіяни зосередилися на окупації східних регіонів, включаючи спроби оточити ЗСУ, та бомбардування українських міст.

Збройні сили України вже знищили понад 16 тис. військових РФ за місяць активних бойових дій.

Нагадаємо, РФ перекидає тисячу вагнерівців на Донбас – розвідка Великобританії.