Розпорядження ВО ОРУЗК 02 червня 2017 року

voblank1

02 червня 2017 року

м. Київ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 6

На виконання статутних завдань та з метою забезпечення і координації діяльності Об’єднаної Ради Українського та зарубіжного козацтва, -

НАКАЗУЮ:

1. Провести 08 червня 2017 року засідання Генерального штабу; 2.Призначити час проведення засідання Генерального штабу на 12 годину, місце проведення - м. Київ, вул. Васильківська 27, форма одягу – козацький однострій ,загальний час засідання 12.00-14.30 3.Затвердити порядок денний засідання Генерального штабу; 4.Начальнику Генерального штабу Земляному В.А. довести до відома особового складу це Розпорядження.

Додаток: Порядок денний засідання – на одному аркуші додається.

ВО ОРУЗК, маршал козацтва Олександр Левандо

bb

ЗАТВЕРДЖУЮ ВЕРХОВНИЙ ОТАМАН Об’єднаної Ради Українського та зарубіжного козацтва

Маршал козацтва Левандо О.П. 02 червня 2017 року

ЗАСІДАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ШТАБУ

Дата і час проведення: 08 червня 2017 року о 12:00 год. Місце проведення: м. Київ, вул. Васильківська 27 Форма одягу: козацький однострій

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Доведення наказів та розпоряджень Верховного отамана ОРУЗК , представлення нових членів ОРУЗК- доповідач Начальник ГШ В.Земляний.

2. Організаційні питання у зв’язку з перенесенням засідання Великої Козацької Ради України - доповідач Верховний отаман О.Левандо,

3. Розгляд внесення пропозицій та доповнень до проекту «Закону про Українське козацтво» , - обговорення пропозицій та доповнень до Програми розвитку Українського козацтва на 2017-2022 рр - доповідачі Заступники Верховного отамана, Головні отамани Козацьких округів та Січей, Управлінь та Центрів ОРУЗК.

4.Про заміну електронних адрес окремих провайдеров у зв’язку з Указом Президента України - доповідач Начальник ГШ В.Земляний.

5.Стан фінансових справ ОРУЗК у ІІ-го кварталі 2017 р - доповідач Генеральний скарбничий Генерал-полковник В.Скляренко.

6.Плани ОРУЗК на період літніх відпусток - доповідачі Заступники Верховного отамана, Головні отамани Козацьких округів та Січей, Управлінь та Центрів ОРУЗК.

7.Різне Начальник Генерального штабу ОРУЗК Генерал козацтва В. Земляний