Козацький вокально-етнографічний гурт «КОЗАЧЕНЬКИ»

        При Міжнародній козацькій організації «Об’єднана Рада Українського та зарубіжного козацтва» формується козацький вокально-етнографічний (фольклорний) гурт «КОЗАЧЕНЬКИ».             Наше гасло: БОГ, УКРАЇНА, ЧЕСТЬ!          Бог – це духовність, це те, що об’єднує українську націю; патріотизм – це те почуття і та людська якість, яка має бути в кожному українці, козаку чи козачці.          Козацтво в Україні – це не забавка, це історичний факт сьогодення.

Козацтво України є вагомою частиною українського суспільства. Ми об’єднались, щоб відроджувати наші славні традиції, займатися військово-патріотичним вихованням молоді та юнацтва, надавати благодійну допомогу тим, хто її потребує в першу чергу. Тим самим козаки мають бути не тільки прикладом для суспільства, а й носієм тих кращих рис нашого козацького народу. Ми не просимо коштів у держави, а розраховуємо лише на себе, на ті благодійні внески козаків, які допомагають нам робити наші справи. І суспільство нам вдячне за нашу роботу.

         Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у відборі кандидатів до гурту.  До участі у заняттях гурту запрошуються діти віком від 9 до 16 років включно, дорослі музиканти, співаки, які займаються відтворенням та популяризацією самобутніх форм української національної культури, народних ремесел, дитячого фольклору (виконавці розмовного жанру, солісти та учасники народних або зразкових дитячих колективів, ансамблів, студій, гуртків, театрів, музичних шкіл та інших закладів культури та позашкільної освіти), а також представники національних общин України, які займаються відтворенням козацької культури, культур та звичаїв своїх народів, що проживають на території України.

         Керівником гурту «КОЗАЧЕНЬКИ» призначено Олександра Бобчинця, самодіяльного композитора, поета, заслуженого працівника естрадного мистецтва України, козака, який довгий час керував художніми вокальними колективами в місті Києві. Лауреат багатьох міжнародних та національних конкурсів.

 Додаткову інформацію можна буде знайти на нашій сторінці в FACEBOOK. Контактні телефони: 050-235-14-21, 096-004-22-18 (Михайло Крисько)

Любіть Україну, бо це наша Батьківщина! Бережіть нашу історію, бо це наше минуле і майбутнє, будьте щасливі й здорові на довгі-довгі роки, бо ми того варті! Михайло Крисько, Заступник Верховного отамана МГО ОРУЗК