Пропозиції Генерала Козацтва Юрія Шилова

Доброго здоров'я!
Пропозиції у мене щодо наповнення та виконання плану Генерального Штабу ОРУЗК такі:

І. Взяти під охорону пам'ятники -- створені за ініціативою Генерала Козацтва Ю.О.Шилова та на його честь -- у м. Горішні Плавні (колишній Комсомольськ) Кременчуцького р-ну Полтавщини (файли з фото додаються).
ІІІ. Курс лекцій для старшокласників, студентів, викладачів та ін., в якому висвітлюється історія козацтва від зародження до Козацьких республік 1917-1922 рр.: Ю.О.Шилов. Україна у контексті світової цивілізації. -- К.: "Аратта", 2012.
V. Див. ІІІ та телефільми Ю.О.Шилова (телеканал "Культура" виклав у Інтернет): "Юрій Шилов : Прабатьківщина аріїв"; "Сказання прадавніх слов'ян"; "Спасительство"; "Шляхами Велесової книги".
VI. Видані наукові роботи Ю.О.Шилова (див. у Інтернеті) та видання готових рукописів.
VII. Екскурсії під проводом Ю.О.Шилова: "Аратта -- Україна" (у села Трипілля та Халеп'я на Київщині), "Козацькі землі й історія від Хортиці до Келеберди" (виїзна екскурсія на 3-5 діб за маршрутом: Мелітополь--Запоріжжя--Кременчук--Переяслав).
ІХ. Охорона останніх хуторів Запорозького козацтва 1775-1929 рр. (Келебердянщина Кременчуцького р-ну Полтавщини).
Х. Пропаганда і розповсюдження книги про витоки України й козацтва:
Yuri Shilov. Ancient History of Aratta – Ukraine / Tim and Lee Hooker. Prefaces from the Translators. – London – New York: Amazon, 2015. --
Є паперове та інтернетівське видання.

Із щирою повагою та добрими побажаннями --
-- Генерал Козацтва Ю.Шилов.
ariyshiva@gmail.com