Український інститут національно-духовного розвитку козацтва

БОГ, УКРАЇНА, ЧЕСТЬ!

Гасло козаків МГО "Об'єднана Рада Українського та зарубіжного козацтва": «Бог, Україна, Честь». І цим все сказано. Бог – це духовність, це те, що об’єднує націю; патріотизм – це те почуття і та людська якість, яка має бути в кожному українці. Козацтво в Україні – це не забавка, це історичний факт сьогодення.

Козацтво України є вагомою частиною українського суспільства. Ми об’єднались, щоб відроджувати наші славні традиції, займатися військово-патріотичним вихованням молоді та юнацтва, надавати благодійну допомогу ветеранам… Тим самим бути не тільки прикладом для суспільства, а й носієм тих кращих рис нашого народу. Ми не просимо коштів у держави, а розраховуємо лише на себе, на ті благодійні внески козаків, які допомагають нам робити наші справи. І суспільство нам вдячне за нашу роботу.

Любіть Україну, бо це наша Батьківщина. Бережіть нашу історію, бо це наше минуле і майбутнє, будьте щасливі й здорові на довгі-довгі роки.

bb krisko

Заступник Верховного Отамана з наукової спадщини історично-пошукової та охоронної діяльності, Генерал-лейтенант козацтва, Член Генерального штабу Ректор Інституту Національно-духовного державного розвитку Козацького народу, Голова правління Українського благодійного фонду пошуку "Пам'ять" ufp-pamyat.org.ua КРИСЬКО МИХАЙЛО ОЛЕКСІЙОВИЧ Докладніше