XIII МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2016

Слава Україні!

11 жовтня 2016 року, редактор сайту intercossacks.org.ua - Володимир Кондратевич, взяв участь у ХІІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2016», яка відбулася в м. Києві у Міжнародному виставковому центрі, Броварський проспект, 15.

Проведення виставки напередодні Дня захисника України мало не тільки величезне практичне, а й суспільне значення. Адже виставка «Зброя та безпека» є унікальним інструментом як для поглиблення військової та військово - технічної співпраці із зарубіжними країнами - партнерами, для посилення вітчизняного економічного потенціалу, так і для об'єднання всіх громадян України, незалежно від статі, національності та віросповідання, навколо ідеї побудови нової сильної та квітучої України.

Для будь-якої країни можливість проведення масштабного збройового форуму визначається позицією на світовому ринку озброєнь, рівнем розвитку її науково - технічної бази та оборонної промисловості. З 2004 року успішне проведення виставки «Зброя та безпека» є свідченням високого авторитету вітчизняного науково - промислового комплексу в проектуванні й виробництві нових видів зброї, військової та спеціальної техніки, якість яких неодноразово була перевірена в реальних умовах, і утвердило право України мати масштабний міжнародний форум зброярів. Використовуючи досвід провідних збройових салонів зарубіжних країн, виставка «Зброя та безпека» проводилася у форматі двох основних розділів: - ОЗБРОЄННЯ ТА ВІЙСЬКОВА ТЕХНІКА ДЛЯ АРМІЇ І ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ - ЗБРОЯ ДЛЯ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ В рамках військової частини виставки будли представлені такі сегменти: - озброєння і засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою; - техніка та озброєння Сухопутних військ; - озброєння і екіпірування правоохоронних органів; - засоби забезпечення прикордонного контролю; - військова авіація.

Цивільна частина експозиції була традиційно представлена найрізноманітнішим асортиментом (в ціновому діапазоні і за кількістю всесвітньо відомих торгових марок) мисливської, спортивної, історичної та холодної зброї, товарів тактичного призначення, для полювання і активного відпочинку.

Враховуючи величезну потребу в переозброєнні національних Збройних сил та інших військових формувань, наша країна поступово перетворюється на потужний ринок озброєнь і військової техніки, одночасно залишаючись експортно - орієнтованою країною. У цьому контексті, українські оборонні підприємства потребують отримання новітніх технологій та взаємному обміні технологічними і технічними ідеями із зарубіжними компаніями з країн - партнерів України. І тут Україна готова до розвитку військово - технічного співробітництва в тісній зв'язці з іноземними компаніями як в інтересах забезпечення національної безпеки та оборони, так і в інтересах третіх країн. З огляду на це, виставка «Зброя та безпека» продемонструвала також процес імплементації стандартів НАТО у виробництві військової продукції. У павільйонах та на відкритих майданчиках Міжнародного виставкового центру була можливість побачити демонстрацію натурних зразків великогабаритної військової техніки.

Загалом враження від виставки дуже позитивне, на мій погляд 9 балів із 10-ти.

Героям Слава!

Володимир Кондратевич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Rating*