З потрійним Вас святом!

Браття козаки!

Сердечно вітаємо Вас та Ваші родини, з потрійним святом: зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, з Днем українського козацтва та Днем захисника України!

1410201601

Покрова Пресвятої Богородиці – одне з найбільш шанованих українським народом християнських свят. Цей день для нас, нащадків славних лицарів-козаків, символізує зв'язок поколінь, давню історичну та звичаєву традицію. Адже здавна Пресвята Богородиця вважалася покровителькою козацького війська та всього українського народу. З вірою та надією зверталися наші предки до високої покровительки, покладаючись на Її непереможну опіку. І сьогодні ми молитовно просимо у Пресвятої Богородиці миру, добра, суспільної злагоди для любої Батьківщини, здоров'я, добробуту й щасливого майбутнього для рідного народу. Нехай на всіх нас зійде благодать, а душі наповняться любов'ю, щирістю й всепрощенням, нехай наші серця єднає незгасне світло віри і в усьому нам допомагає високе заступництво Божої Матері.

Також дозвольте поздоровити Вас з Днем Українського козацтва! Нехай вже давно минули дні Запорізької Січі, але козацтво існує, як живиться в кожній людини прагнення до вільного та незалежного життя. Врешті решт, козацтво – це стародавній український варіант демократії, це втілення прагнення нашого народу на самовираження та національний суверенітет. У глибині душі кожного українця живе козак: воїн, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів віддасть своє життя. Тисячолітня християнська традиція, історія українського козацтва та визвольних рухів є невід’ємним спадком Незалежної України, покликаючись на історичні традиції вшанування українського війська - 14 жовтня тепер є Днем захисника України!

Отже всіх козаків ще раз вітаємо зі святами, і бажаємо міцного козацького здоров'я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, Верховний Отаман Олександр Лєвандо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Rating*