УКРАЇНСЬКА ХОДА 2016

27 – 28 липня 2016 р. Українська Церква відзначатиме річницю хрещення Київської Руси-України.

З цієї нагоди у Володимирському патріаршому кафедральному соборі (бульв. Шевченка, 20), відбудуться урочисті богослужіння:

  • 27 липня о 17:00 – Всенічне бдіння;
  • 28 липня о 10:00 – Божественна літургія.

Богослужіння очолить Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України ФІЛАРЕТ, у співслужінні єпископату і духовенства Київського Патріархату.

По завершенні літургії (близько 12:00) від Володимирського собору до пам'ятника святому князю Володимиру Великому відбудеться ХРЕСНИЙ ХІД

Запрошуємо взяти участь у богослужінні та Хресному ході всіх, у тому числі й вірних УПЦ Московського Патріархату: - кому не байдужа доля Українського Православ'я, - хто хоче бачити в Україні Єдину Помісну Православну Церкву. Київ – наш другий Єрусалим, Дніпро – український Йордан, Володимир – наш Великий князь і Хреститель!

КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ – ПОМІСНА УКРАЇНСЬКА ЦЕРКВА!

Ваша особиста участь і молитва – важливий внесок у розбудову Православної Української Церкви і незалежної Української держави.

30 листопада 2013 р. Українська Церква захистила право свого народу на Майдан. 28 липня 2016 р. народ має нагоду стати на захист незалежності своєї Української Церкви.

Пам'ятаймо слова великого Гетьмана: «А за віру – хоч умріте! І вольностей бороніте!»

www.cerkva.info

One thought on “УКРАЇНСЬКА ХОДА 2016”

  1. Наша особиста участь козацької старшини МГО ОРУЗК і молитва буде важливим внеском у розбудову Православної Української Церкви і захист незалежної Української держави.

    Пропоную взяти участь у Хресній ході. Чекаємо вашого рішення.

    З повагою, Михайло Крисько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Rating*