План заходів на 2018 рік

 Затверджую Верховний отаман «Об’єднаної Ради українського та зарубіжного козацтва» Маршал козацтва О.П.Левандо «12» січня 2018 року

План заходів «Об’єднаної Ради українського та зарубіжного козацтва» на 2018 рік

№ п/п                                             Заплановані  заходи     Строк проведення          Відповідальна особа
І.У сфері створення, відродження, відновлення та охорони місць та об’єктів Українського козацтва
1.1 Створити реєстр об’єктів історико-архітектурної спадщини Українського козацтва - у районах м.Києва; здійснити облік нерухомих пам’яток історії та  культури, що перебувають під охороною держави і пов’язані з історією Українського козацтва—у місцях підрозділів ОРУЗК   Березень-травень Генерал козацтва Пилипенко А.Ф. Генерал козацтва  Побережний П Генерал козацтва Кравченко О.Г. Генерал-полковник Лукаш А.І.
1.2 Здійснювати заходи використання за призначенням та охорони пам’яток історії і куль  культури Українського козацтва у районах м.Києва та встановити над ним  шефсшефство. Квітень-червень Генерал козацтва Крисько М.О.
1.3 Упорядкувати могили і поховання, споруди, пам’ятники, що пов’язані з історією Українського козацтва козацтва у районах  м.Києва та на місцях підрозділів ОРУЗК. Червень-вересень Генерал козацтва Пилипенко А.Ф Генерал козацтва Побережний П Генерал козацтва Кравченко О.Г. Генерал-полковник Лукаш А.І.
1.4 Створити історичний та художньо-мистецький музей слави Українського козацтва у ЗОШ №124 Подільського району м.Києва До червня Генерал козацтва Опрішко В.П.
1.5 Прийняти участь у діяльності по збереженню пам’яток історії та культури, могили та меморіального комплексу Т.Г.Шевченка , вивченню та увіковіченню здобутків козацької слави та героїки у м.Каневі. Сприянню у відбудові української козацької церкви у м. Каніві , участь у виготовлені кованого іконостаса та іншої атрибутики, створенню нових та реконструкції діючих пам’яток культури в пам’ять слави українського народу і козацького лицарства Березень-серпень Генерал козацтва Галдецький О.І.
1.6 Розробити спільні плани з Музеєм Гетьманства, музеєм козацької слави Києво- Святошинського району, -Державним музеєм Трипільської культури  «Прадавня аратта-Україна» -Державним музеєм м.Крут Січень-квітень   Лютий-травень Січень Генерал-полковник Крисько М.О.   Генерал-полк Кравченко О.Г.
1.7 Звернутися до Кабінету Міністрів України, Київської міської державної адміністрації  щодо створення Пантеону гетьманів України та Алеї слави Українського коза козацтва в місті Києві та перепоховання в Пантеоні Гетьманів інших відомих діячів УкраУкраїни. Квітень-червень Генерал козацтва Пилипенко А.Ф .
1.8 Вийти з пропозицією до КМДА про вшанування пам’яті Гетьмаеа П.Скоропадського присвоїти назву однієї з площ ,встановлення пам’ятної дошки т та пам’ятника. Липень Генерал-майор Славутський Ю.Й.
19 Вийти з пропозицією до Верховної Ради України щодо прийняття Закону УкрУкраїни «Про козацтво України».     Лютий Генеральний штаб ОРУЗК
1.10 Спільно з керівництвом Української Православної Церкви провести заходи з питань виявлення та перепоховання останків ченців, козацької старшини на території Межигір’я та відродження Києво-Мжигирського Спасо-Преображенсь кого козачого монастиря Протягом року Генерал козацтва Крисько М.О
ІІ.Участь у проведенні АТО
2.1. Утворення загонів самооборони та козацьких загонів,  відрядження у добровольу вольному порядку бійців-козаків  для АТО, підготовка молоді до служби в рядах ЗСУ Протягом року Генеральний штаб ОРУЗК, Кошові отамани козацьких Січей ОРУЗК
2.2 Відправка харчових та інших продуктів бійцям АТО , закупівля та відправка -4 бронбронежилетів , приборів нічного бачення і медичних ліків та препаратів. Протягом року Генеральний штаб ОРУЗК, Кошові отамани козацьких Січей ОРУЗК
2.3 Утворення координаційних Рад при обласних держадміністрацій для обміну досвідосвідом та координації зусиль по організацію опору сепаратистам Протягом року Генеральний штаб ОРУЗК, Кошові отамани козацьких Січей ОРУЗК
ІІІ. У сфері освіти, фізичного та шкільного виховання
3.1 Створити Філіал Академії Генерального штабу ОРУЗК у Причорноморському коза  козацькому окрузі підготувати плани та програми, розпочатил заняття з керівниками ОРУЗК З квітня року Генеральний штаб ОРУЗК, Командувач Причорноморського козацького округу Генерал-полковник Куклін Ю.О.
3.2 Розробити пропозиції щодо утворення на базі окремих шкіл ,козацьких ліцеїв  яких на засадах козацького виховання й за участю представників козацьких товариств. Березень-серпень Генерал козацтва Опрішко В.П Генерал козацтва  ПобережнийП. Генерал козацтва Кравченко О.Г..
3.3 Здійснювати добір викладачів допризовної підготовки для виховання учнів на козацьких військово-патріотичних традиціях, організувати семінари з проблем козацького виховання школярів Березень-вересень Генерал козацтва Падалко В.М. Генерал – лейтенант Дон О.О.  
3.4 Утворити центр патріотичного виховання молоді у Подільському  районі  м.Києва. До червня Генерал козацтва Опрішко В.П.
 3.5 Заключити  меморандум про співпрацю з Центром військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник» (Києво-Святошинський район) і скорескорегувати спільні плани робіт До березня Генерал козацтва Крисько М.О
ІV. У сфері військово-патріотичної та спортивної роботи
4.1 Вивчити порядок проведення  навчальні програми з історії воєнного мистецтва Українського козацтва у військових ліцеях та ліцеях з посиленою військово-фізичною підготовкою До червня Генерал козацтва Пилипенко А.Ф. Генерал козацтва П.Побережний Генерал козацтва Кравченко О.Г.
4.2 Заключити спільну угоду з Київським ліцеєм ім.І.Богуна по розширенню зв’язків та роботи по військово-патріотичного виховання молоді, проведення просвітницької роботи у ЗОШ. До березня Генерал козацтва Пилипенко А.Ф. Кошові отамани козацьких Січей ОРУЗК
4.3 Розглянути питання щодо участі козацьких формувань в  проведенні АТО на Сході України Протягом року  Генерал козацтва Пилипенко А.Ф Кошові отамани козацьких Січей ОРУЗК.
4.4 Проведення навчань та тренувань по розборці та зборці стрілецької зброї та вивчення прийомів її ви користування, прийом у козачата та джури. щоквартально Генерал козацтва Пилипенко А.Ф Кошові отамани козацьких Січей ОРУЗК.
V. У сфері культурно-просвітницької діяльності
5.1  Ужити заходів щодо утворення та розвитку козацьких мистецьких самодіяльних колективів і на їх основі проводити фестивалі козацької творчості. Підтримати заходи по співпраці з академічним козацьким ансамблем «Козаки Поділля»,  Броварського козацького ансамблю та «Таращанського козацького  хору».   Лютий-липень Берегиня УК Савченко Ю.М.
5.2 Надати науково-методичну допомогу музеям і заповідникам у вдосконаленні проппропаганди історії, культури і традицій Українського козацтва. До серпня Генерал козацтва Крисько М.О
5.3 Підготовка та проведення науково-практичної конференції «До 100-річчя створення Української Народної республіки» Березень Генерал козацтва Крисько М.О.
VI. У сфері науково-дослідної, пропагандистської та видавничої роботи
6.1 Здійснити видання буклета про МГО «Об’єднана Рада Українського та зарубіжного козацтва» До червня Генерал козацтва Падалка В.М.
6.2 Проводити активну роботу по співпраці з видавництвами Міжнародної газети «Козак» та «Козацьке Поділля», прийняти участь у підготовці матеріалів до 100-річчя Української державності, альманаху «Патріот України» та його випуску. До листопада Генерал козацтва Галдецький О.І Генерал козацтва Бубен І.О. Генерал-полк Мартинцов Ю.Ф.
6.3 Забезпечити підготовку та випуск одиничних і серійних ювілейних і пам’ятних медамедалей, планшеток, жетонів та іншої сувенірної продукції до знаменних дат історії УкраУкраїнського козацтва та присвячених його видатним діячам. Квітень-листопад Генерал козацтва Пилипенко А.Ф. Генерал козацтва  Падалка В.М.    
6.4. Відпрацювання програм та організація роботи інституту національно-духовного розвитку козацтва   до 01 липня Генерал козацтва Крисько М.О.
VIІ. У сфері фізкультури, спорту і туризму
7.1 Створити Центри військово-спортивної підготовки молоді «Січ» у районах  м.Києва.,Причорноморському козацькому окрузі, Подільській та Конотопській коз.Січей До вересня Генерал козацтва Опрішко В.П. Генерал-полковник Куклін Ю.О. Генерал козацтва Побережний П Генерал козацтва Кравченко о.Г.
7.2 Розвивати та популяризувати види спорту, засновані на козацьких традиціях, козацькі змагання з різних видів спорту Квітень-листопад Генерал козацтва  Пилипенко А.Ф.
VІІІ. У сфері господарської діяльності
8.1 Створити Центри господарсько-комерційних проектів Українського козацтва, економічний та центр зовнішньо-економічної діяльності, затвердити іх положення та плани роботи.. До квітня Генерал козацтва  Сипливий І.О. Генерал козацтва Луньов Г.О
8.2 Взяти участь у розроблені і впроваджені програми організації та підтримки козацьких селянських (фермерських) господарств і колективних сільськогосподарських підприємств, кооперативів, садівницьких та господарських товариств, промислів, тому числі створення експериментальних учнівських козацьких товариств по відродженню присадибного кролівництва Квітень-листопад Генерал козацтва Луньов Г.О. Кошові отамани козацьких Січей ОРУЗК.
IX. У сфері природоохоронної діяльності
9.1 Розробити довгострокову програму охорони місць та об’єктів, пов’язаних з історією Українського козацтва, та план заходів зі співробітництва місцевих органів Міністерства екології та природних ресурсів України з козацькими товариствами. До червня   Генерал козацтва  Пилипенко А.Ф.
9.2 Вийти з пропозицією перед Кабінетом Міністрів України  та прийняти участь в організації щодо  розроблення проектів і побудови пам’ятників гетьманам і полководцям Українського війська, кошовим отаманам Запорізьких Січей, увічнити їх імена в топоніміці України.   До листопада   Генерал козацтва  Пилипенко А.Ф. Генерал козацтва Крисько М.О
І  X. У сфері міжнародної діяльності    
10.1 . Продовжити практику підтримки організацій Українського козацтва в державах проживання української діаспори у інших державах   Квітень-вересень Генерал козацтва Пилипенко А.Ф. Генерал козацтва  Падалка В.М.    
10.2 Затвердити колективні угоди з новими козацькими організаціями на Україні та зарубіжжя - Чехії , Словаччини По строкам підготовки   Генерал козацтва Земляний В.А.
10.3 Налагодити співробітництво з ветеранськими та громадськими організаціями України. По строкам підготовки     Генерал-полковник Коропов С.В..
10.4 Сприяти розвитку міжнародного туризму, культурного обміну, співробітництва міжнз міжнародними громадськими та ветеранськими організаціями для пропаганди історії та розвитку сучасного Українського козацтва. По строкам підготовки   Генерал козацтва Пилипенко А.Ф. Адмірал-отаман Самчук К.В.
10.5    Заключення угоди про співпрацю з Міжнародним фондом «Материнської Слави», реабілітаційним центром «Захисники України» та благодійним фондом «Захисники Вітчизни»,   До березня Генерал козацтва Пилипенко А.Ф. Генерал-полковник Куклін Ю.О.
    XІ. Інформаційно-аналітичне забезпечення
11.1 . Забезпечити збирання та опрацювання економічної, наукової, екологічної і чної нформації та її використання для здійснення статутної діяльності козацьких орга  організацій. Кожен місяць Генерал козацтва  Падалка В.М. Генерал-полковник Кондратевич В. О.
11.2 Постійно підтримувати в мережі Інтернет веб-сайт «Об’єднаної Ради Українськогота зарутта зарубіжного козацтва», створити сайт Великої Ради отаманів України Кожен місяць Генерал-полковник Кондратевич В. О.  
XІІ.Організаційні захоли
12.1 Організація  проведення Великої Ради отаманів України присвячену 100- річчю Української Державності Травень Генеральний штаб ОРУЗК
12.2 Створення нових Козацьких Січей та підрозділів ОРУЗК Протягом року Генеральний штаб ОРУЗК
12.3 Створення та затвердження нових козацьких полків у Голосіївському, Дарницькому, Дніпровському, Печерському, Солом’янському, Шевченківському районах м.Києва Протягом року Генерал козацтва Опрішко В.П.  
12.4 Прийняти участь у проведенні святкування річниці з дня народження Т.Г.Шевченка Березень   Травень Генеральний штаб ОРУЗК.   Генеральний штаб ОРУЗК
12.5 Організація та проведення козацького мистецкого фестивалю присвячену 100-річчю Української державності 15.10.2018 р М. Гостомель Генеральний штаб ОРУЗК
12.6  Прийняти участь у святкуванні річниці Конотопської битви,проведення КалмКалмишевської Ради , святкування Дня міста Конотоп- , Липень     Кошовий отаман Конотопської козацької Січі генерал козацтва  Кравченко О.Г.
12.7 Організація та проведення Державних та професійних свят: -Дня Захисника України -Міжнародного жіночого дня - Дня Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками -Дня Незалежності України --Дня Українського козацтва -День Збройних Сил України   14.10.2018р 8.03.2018р 9.05.2018р 24.08.2018р 14.10.2018р 6.12.2018р   Генеральний штаб ОРУЗК, Кошові отамани козацьких Січей ОРУЗК
12.8 Засідання Генерального штабу  та Козацьких Січей ОРУЗК Кожен місяць Генерал козацтва Земляний В.А. Кошові отамани козацьких Січей ОРУЗК
12.9 Засідання Управлінь та центрів ОРУЗК Кожен квартал Головні отамани управлінь та центрів ОРУЗК
12.10 Заключення колективних угод з братніми козацькими організаціями По строкам підготовки   Генеральний штаб ОРУЗК
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Rating*