Звернення генерал – хорунжия АРМІНА КОННА, Канада

Верховному Отаману Міжнародної Організації «Об’єднана Рада Українського та зарубіжного козацтва»

пану Олександру Левандо

ЗВЕРНЕНННЯ

Пане Верховний отаман, дорогі побратими, Українське козацтво! Шановний козацький провід, козаки та прихильники козацького роду в наший Батьківщині! Щиро вітаю Вас і радію за Вас, що Ви продовжуєте важливу для України і нащадків працю для розвитку та об’єднання українського козацтва. У старовинні часи це була еліта з рішучою і вирішальною силою на нашій землі від часів Київської Русі до часів першої світової війни. Дуже важливо зберегти українські традиції, мову, культуру. Основні риси притаманні нам, такі як працездатність, гостинність, ввічливість. Бо інакше може стати непоправне. Народ через пару поколінь губить ідентичність і зникає, або перетворюється на яничарів. Зараз наша Батьківщина Україна проходить не простий шлях і козацтво має бути об’єднуючою силою всього українського народу для боротьби із загарбниками наших територій. Ми складаємо найбільшу шану нашим провідникам і бажаємо їм успіху на ниві зміцнення і збагачення нашої матері України. Так поможи Вам Боже. Слава Україні!

Від виконавчого органу організації «Українське Вільне Козацтво» при Українському Конгресі в Канаді низький поклін рідній землі.

Обнімаю Вас всіх. Ваш побратим Голова Канадських і Союзних Українських Ветеранів Війни в Торонто, Канаді, Голова організації «Українське вільне козацтво», Член Конгресу українців Канади, відділ Торонто

генерал – хорунжий АРМІН КОНН Канада, дня 15 лютого, 2017р.

100_0105 DSCF0307 DSCF0274 100_0647 100_0528 100_0109

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Rating*