Звіт Отамана Конотопської Козацької Січі Кравченка Олександра

Верховному отаману Міжнародної Організації Об'єднана  Рада Українського   та зарубіжного козацтва Олександру  Левандо

ЗВІТ

     Доповідаю Вам,  що згідно річного плану службової діяльності обласної ГО " Конотопська Козацька Січ" на 2017 рік, в лютому місяці поточного року керівництвом та особовим складом ККС  було прийнято активну участь в запланованих  урочистих заходах,  що проводились в м. Конотоп обласною, міською, районною админістраціями, командуванням 58 МП Бригади, громадськими організаціями міста, району, в тому числі Афганцями, Чорнобильцями, духовенством УПЦ КП.

     Так:

     15 лютого 2017 року з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виводу військ з території Афганістану відбувся урочистий мітинг в сквері біля пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам.

IMG_5727

     Керівний склад  ККС з козаками,  спільно  з керівниками міста та району, депутатами, воїнами-афганцями, учасниками АТО, представниками громадських організацій, мешканцями міста  прийняли  активну участь у  заходах, які проходили під супроводом духового оркестру 58 МП бригади. Хвилиною мовчання козаки ККС  віддали пошану загиблим воїнам  під час якої пролунав військовий салют  із стрілецької зброї. Після чого козаки ККС поклали квіти до плити пам'яті  де викарбовано призвіща 20 загиблих воїнів-афганців Конотопщини та до підніжжя монументу воїнам-інтернаціоналістам.

      Цього ж дня  керівний склад ККС  прийняв активну участь у відзначенні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Урочистості відбувались  у Конотопському відділі поліції; проводилось нагородження  воїнів-інтернаціоналістів і працівників поліції, які захищали цілісність нашої держави  на Сході України;

     16 лютого 2017 року керівний склад ККС з козаками, спільно з керівниками міста та району на  запрошення керівного складу 58 МП бригади прийняли участь у відзначенні 2-ї річниці від дня свого заснування. З  цієї нагоди в міському БК "Зоряний"  відбулися урочистості та святковий концерт. Конотопська 58 МП бригада брала участь в боях з московськими найманцями на території Донецької і Луганської областей, в районі Авдіївки;

IMG_5946

    17 лютого 2017 року керівний склад  ККС  спільно з керівниками міста та району  на запрошення керівного складу військово-правоохоронних ветеранських організацій міста та району прийняли активну участь у відзначенні 30-ї річниці  створення організації всіх ветеранів Конотопщини. З цієї нагоди в міському БК "Зоряний" відбулися урочистості та святковий концерт.

    Під  час проведення названих урочистих заходів  кошовий отаман ККС Кравченко О.Г., перший заступник кошового отамана, суддя  ККС Воробей В.Л., заступник кошового отамана по внутрішній безпеці ККС Краснокутський С.В., помічник кошового отамана по військовій підготовці  ККС Корнієнков С.В. спілкувались із керівниками міста, району, громадських організацій, духовенством, командуванням 58 МПБ, директорами підшефних шкіл,  розповідали про патріотичну діяльність козаків ККС, ділилися своїми козацькими планами роботи на 2017 рік. Пропонували  проведення спільних заходів патріотичного спрямування.

    Так, з керівництвом Конотопської районної адміністрації керівним складом  ККС  було погоджено низку питань про продовження створення козацьких підрозділів Січі з козацької громади району, проведення козацько - виховної роботи патріотичного напрямку серед молоді та учнів ЗОШ,  в тому числі Підлипенської,  Шаповалівської і Соснівської,  де відбулася Конотопська битва козаків з московитами.

     З командуванням 58 МПБ було погоджено проведення  спільних заходів по вихованню військовослужбовців в дусі козацьких традицій, звичаїв, козацької гідності, вірності військовому обов'язку, військовій присязі. Обговорено план спільних поїздок до історичних місць Козацької Слави, в тому числі до Батуринської Цитаделі, ознайомлення військовослужбовців з патріотично-козацькою діяльністю Гетьмана Івана Мазепи та його козаків-побратимів.

     З головами Конотопської Асоціації ветеранів правоохоронних органів та ЗСУ, до яких входить керівний склад та козаки ККС , було обговорено низку питань про участь козаків ККС у відстоюванні життєво-важливих інтересів колишніх правоохоронців МВС та їх пенсійного забезпечення, проведення спільних заходів по відзначенню  Перемоги над німецьким фашизмом, Дня визволення міста та інших пам'ятних дат.

    В засобах масової інформації проведено ряд публікацій на козацьку тематику. На шпальтах газет висвітлювалось про діяльність Конотопських козаків Січі та ОРУЗК під проводом Верховного отамана ОРУЗК Олександра Левандо. Окрім цього, першим заступником кошового отамана , суддею ККС Віталіем Воробеєм активізовано агітаційно-пропагандистську роботу про козацьку службову діяльність козаків УК ККС в Інтернет середовищі. На сторінках «Виталий Воробей Конотоп», «Виталий Леонидович Конотоп» в «однокласниках» виставлено декілька тисяч відповідних фото-світлин та інформацій. В результаті  на названі Інтернет сторінки зайшло декілька сотень користувачів із Молдови, Польщі, Португалії, Канади, США, Австралії, Ізраїлю, Франції, Німеччини, Росії, Азії. Отримано безліч позитивних оцінок.

    В цілях підняття ефективності агітаційної роботи серед громадськості, і особливо учнів ЗОШ району, розпочата робота по формуванню лекторської групи з числа високо кваліфікованих спеціалістів, розробка відповідних лекцій в т.ч. з історії козацтва, Конотопської битви, УНР, Гетьманату Скоропадського та інших створень.

IMG_5850

    Учнями підшефної Конотопської ЗОШ № 2 за допомогою козаків ККС створюються відеофільми за названою тематикою. Погоджується з дирекцією цієї школи зміст козацьких лекцій, графік виступів лекторів та показ відеоматеріалів.

    Як позитивний результат у пропагандистській та виховній роботі, по впровадженню в життя громади міста та району козацьких Звичаїв і Традицій, слід вважати і те, що за останній період часу у 2017 році до керівного складу ККС  приєднались три відставні офіцери ЗСУ, СБУ з великим досвідом роботи.

     Фото світлини та публікації по відображенню названих вище заходів через мережу Інтернет направлено до керівництва ОРУЗК в м. Київ.

Кошовий отаман ОГО "Конотопська Козацька Січ" Олександр Кравченко

28 лютого 2017 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Rating*