Запорозькі козаки розгортають операцію “Козацький волонтер” на прикордонні області України

На початку 2014 року патріотичні сили об'єдналися у справжню могутню силу яка вже не один рік веде роботу по організації волонтерського руху , допомоги воїнам Збройних сил України, сім"ям поранених та загиблих, дітям, та переселенцям.

За роки роботи організовано більше 220 рейдів та заходів, надана допомога бригадам, батальйонам, силам Національної гвардії, зібрано та направлено до адресатів до 100 - та тонн різноманітних вантажів, продовольчих та непродовольчих товарів, в тому числі книг з патріотичної, історичної тематики, дитячі іграшки, малюнки учнів, проведено не один десяток виступів творчіх колективів в прифронтових областях, лікарнях на заходах загальнодержавного характеру, в учбових закладах. Завдяки мужнім та самовідданим справі жінкам, таким як , наприклад директор благодійного фонду Куріленко Лариса Володимирівна багато бійців витримали зиму, користуючись теплими речами, а діти отримали можливість не забути про дитинство в ці нелегкі часи та мали змогу грати дуже цікавими іграшками, а дорослі отримали нові необхідні професійні знання. Велика Рада отаманів України, Об'єднана Рада Всеукраїнського та Зарубіжного козацтва, ГО "Козацтво Запорозьке" одними з перших підтримали цей рух і сьогодні це не просто бажання деяких командирів козацьких загонів, а серйозно організована програмна діяльність майже всіх задіяних потужних багаточисельних та впливових патріотичних громадських організацій, знаково, що, наприклад, в Запоріжжі обласна влада ( облдержадміністрація, Обласна рада народних депутатів ) також долучилися до операції "Козацький волонтер" завдяки чому спектр можливостей розширився, що в свою чергу зробило роботу більш масштабною та результативною. Нещодавно ми проводили науково-практичні гуманітарні конференції в вищих учбових закладах в Запоріжжі,Мелітополі, Бердянську, були в 55-ї артбригаді, в Маріуполі у солдатів та офіцерів легендарного казацького 37-го батальону.

Планується проведення учбових, виховних, волонтерських заходів в Дніпрі, Маріуполі, Харкові,Миколаїві, Одесі, Херсоні.від щірого серця дякую за велику роботу керівникам, старійшинам,старшинам та представникам влади за допомогу , системну роботу та результати, а особисто народним депутатам України Артюшенко І.А., Фролову М.О., Лукьяненку Л.Г., Буряку В.В.,.Сємєнкову Є.О.,, патріарху Філарету, Левандо О.П., Сагайдаку Д.І., Зубченку О.С.Озерової Т.Я., Синьопольському Ш.А., Білану П.А., Лютому В., Матвієнку І.С., Гонтарю В.М., Нікіпілому М.М., Кущу М.М., Кучінському В.І., Мельниченку В.І., Подорожку В.В., Лапіну І.С., Ігнатченку С.Б., Молодиченку В.В.,Олійнику О.Л. Впевнений - добрі справи залишаться в серцях всіх людей, а тепло допомоги у важкі часи буде зігрівати душу.

kozvolonter1

Операція "Козацький волонтер" і надалі буде охоплювати якомога більше людей та увійде в новітню історію Запорозького козацтва як приклад любові до людини, не на словах, а ділом доказуючи дотримання українцями християнських цінностей.

З повагою, Координатор Всеукраїнської патріотичної акції "Козацький волонтер", Заступник Верховного Отамана України Сухінін Д.В.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Rating*